My jsme T-shock

V našem e-shopu pro Vás připravujeme originální trička, oblečení a další doplňky se seriálovou a filmovou tématikou. Od roku 2009, kdy byl obchod založen, jsme dodali trička tisícům spokojených zákazníků

V čem se lišíme od konkurence?

  • Máme největší výběr seriálových triček v České republice.
  • Všechna trička vyrábíme přímo Vám na míru, takže si můžete vybrat z více než dvaceti barev textilu a řady velikostí a střihů, tak aby Vám vše přesně sedělo.
  • Jsme fanoušci seriálů a rozumíme tomu co prodáváme. Rádi Vám proto poradíme s čímkoliv od barvy trika až po nejoblíbenější motiv z daného seriálu. Neváhejte nás kontaktovat.

Kdo za tím stojí?

Tereza Barteková

V roce 2009 e-shop založila a stará se stále o jeho správu, design a funkce. Navrhuje nové motivy na trička a nebo přemýšlí jak vylepšit ty staré. Také zařizuje komunikaci se zákazníky. Všechna práce okolo e-shopu ji opravdu baví a je vždycky nadšená, když se jí povede navrhnout nový design, který se líbí, nebo když někdo z Vás napíše pozitivní ohlas na Facebook.

Tereza ráda kouká na seriály, mezi nimiž má nezastupitelné místo Stargate, mezi další oblíbené patří Bones, Big Bang Theory a How I met your mother.

T-shock tým

Je parta lidí, kteří stojí za naší partnerskou tiskárnou, kde se všechna trička vyrábějí. S potiskem na míru už mají dlouholeté zkušenosti a vždycky udělají maximum aby se k Vám dostalo zboží v prvotřídní kvalitě a hlavně včas. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně objednávky, neváhejte s kontaktem, viz. níže.

Pošleme vám informace o slevách jako první!

Přihlášením získáte jednorázovou slevu 10 % na váš nákup
Přihlášením do newsletteru souhlasíte s obchodními podmínkami